![](https://hafdeaf.gr/wp-content/uploads/2020/06/106004906_276070793479475_2376079918602276634_n-1.jpg)
Η Ελληνική Ομοσπονδία Αθλητισμού Κωφών προσκαλεί τα μέλη – αθλητικά σωματεία της ΕΟΑΚ, σε έκτακτη γενική συνέλευση, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 04 Ιουλίου 2020, 09:00 -17:00, στην αίθουσα του εντευκτηρίου της Ένωσης Κωφών Ελλάδος (Αριστογείτονος 11-13, Αθήνα).
Στις εργασίες της γενικής συνέλευσης μπορούν να συμμετέχουν έως δυο(2) αντιπρόσωποι από κάθε σωματείο.
Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα προστασίας για τον Covid-19 σύμφωνα με τις ισχύουσες οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ).