![](https://hafdeaf.gr/wp-content/uploads/2021/09/242747636_294522418759703_486978617414812533_n-1140x700.jpg)
Δυνατό φιλικό παιχνίδι στα πλαίσια της προετοιμασίας της, για τους 24ους Ολυμπιακούς Αγώνες, που θα αρχίσουν σε λίγες ημέρες στη Βραζιλία (1-15 Μαΐου) θα δώσει η Εθνική ομάδα ποδοσφαίρου ανδρών Κωφών.
Την Κυριακή 17 Απριλίου, στις 12:00, στο Αθλητικό Κέντρο Παναθηναϊκού «Γ. Καλαφάτης», θα αντιμετωπίσει την ομάδα Κ19 του Παναθηναϊκού, που στέφθηκε πρωταθλήτρια στην κατηγορία της, στις αρχές του μήνα.
Η εθνική ομάδα ποδοσφαίρου ανδρών Κωφών, συνεχίζει κανονικά τις προπονήσεις της, στο Δημοτικό Γήπεδο Μελισσίων, ενόψει των αγώνων που έχει να δώσει στη χώρα της σάμπα και του καφέ.
Θυμίζουμε ότι η εθνική ομάδα έχει κληρωθεί στο Δ’ Όμιλο με αντιπάλους τις Σενεγάλη, Μεξικό, Ουζμπεκιστάν και Πολωνία.
Όλη την κλήρωση και των υπόλοιπων αθλημάτων μπορείτε να τη δείτε εδώ